Školní události - Noční Salmovka, 2.B

V úterý 26.6.jsme přišli do školy v nezvyklý čas v 17 hodin obložení spacáky, karimatkami a těšili se na první přespání ve škole. Nejdříve jsme se ubytovali ve třídě a zahráli si několik veselých her. Jakmile nám začalo kručet v bříšku, vzali jsme špekáčky, rohlíky a na dvorku jsme si udělali ohýnek. Všichni jsme si pochutnali.

Netrpělivě jsme čekali na stezku odvahy. Konečně se sluníčko začalo schovávat za kopečky a my se mohli připravit. Paní učitelky nachystaly strašidelnou stezku po škole, na které jsme plnili zajímavé úkoly. Svítili jsme si baterkami a s hrůzou v očích jsme čekali, kde na nás vyskočí nějaké školní strašidlo. Blikavá světýlka a postavy na zdech nás provázely celou cestu. Všichni jsme se vrátili v pohodě a byli jsme rádi, že to máme za sebou. V truhle na nás čekal poklad a medaile.

Snědli jsme pár buchtiček, které upekly paní učitelky, vyčistili si zuby a zalezli do spacáků se svými plyšáčky. Dlouho se nám nedařilo usnout, poslouchali a zpívali jsme písničky na dobrou noc. Někteří štěbetali ještě dlouho po půlnoci. A pak už jsme si nechali zdát sladké sny. Ráno jsme se nasnídali v kuchyňce a nachystali si společně svačinu do školy.

Máme spoustu skvělých zážitků a těšíme se na další.

Krásné prázdniny a v září AHOJ!

FOTOgalerie