Školní události - Mikuláš nezapomněl...

V pondělí jsme čekali jestli se objeví Mikuláš a přinese nám nějakou radost. naše očekávání se nesplnilo hned a museli jsme si docela dlouho počkat. Do některých tříd dokonce nepřišel jako první, ale až za čerty, kteří ho všude provázeli.

Mikuláš se ptal, jestli jsme hodní a jak moc posloucháme svoje okolí. Mnozí se trošku báli, když se přiznávali ke svým nezbednostem. Nakonec však Mikuláš dal všem něco dobrého a tak byla nálada plná veselí.

Mikuláš zmizel za horami, ale když se tam díváme, vidíme už vykukovat Vánoce!

V pondělí 5.12. si kamarádi z 9.B připravili pro své mladší spolužáky hezký program s Mikulášem. K druhákům přišla nejdříve ta oblíbenější skupina : Mikuláš a andělé, ale v zápětí se vehnala do třídy spoušť v podobě čertů. A právě čertovská rodinka měla pro druháky připravené otázky, které všíchni museli správně zodpovědět. Za své dobré vědomosti pak dostali ti mladší balíček se sladkostmi i ovocem. Už se moc těšíme na další společnou akci.

FOTOgalerie IX. B a II. A
FOTOgalerie III.A, IV. A, V. A