Školní události - Jak a kudy do krajiny snů

Patříte mezi spáče? Dokážete spát až do oběda?  Neznáte větší zlo, než že za tmy a brzy musíte vylézt ze své teploučké, zahřáté postele?  Zvonící budík byste nejraději zamordovali?

A víte jak a kudy krajiny snů?

Že ne?!  Sedmáci vám poradí.

Oni totiž vědí, jak a kudy cestovat. Znají Dřímánky, Hajany i Kutě, osady Limb, Chrčany i Chrápec. Ví, kde jsou Převalovany i Strastnice nad Nespávkou, kudy do Chrupáně , do Klimbáně i do Šlofíkovic.

Koukněte na jejich mapy.

A jak že se tam dostanete? To musíte cestovat speciálním dopravním prostředkem. Tedy postelí. Ale ne ledajakou.

A aby přišly ty správné sny, je zapotřebí vypít kouzelný nápoj, vyrobený ze speciálních ingrediencí.

Tak tedy, jestli chcete vědět víc, prostudovat mapu do krajiny snů, opsat si recept na speciální nápoj či prozkoumat originální postele, pak se zastavte u nástěnky na respiriu u 7.A.

A prohlédněte si, co sedmáci v hodinách češtiny vymysleli a vytvořili.

Mgr. Vlasta Plchová