Školní události - eTwinning

Projekt: eTwinning turist in 5stars hotel

(eTwinningový turista v pětihvězdičkovém hotelu)

Letošní rok se třída 6.B s paní učitelkou Kašpárkovou v rámci výuky anglického jazyka zařadili do celoročního národního projektu eTwinning. Na tomto projektu spolupracují třídy se stejně starými dětmi ze tří různých zemí a cílem této spolupráce je především využít znalostí anglického jazyka aktivně ve skutečných životních situacích a při běžné komunikaci s kamarády ze španělského Las Palmas a slovenské Banské Bystrice. Řešit problémy a učit se navzájem nejen angličtinu, ale za využití dalších předmětů jako výpočetní techniky, výtvarné výchovy, matematiky (např. při tvoření grafů počasí) i dalším znalostem a dovednostem a plnit úkoly a aktivity v konkrétních termínech a zodpovídat za ně. V neposlední řadě nás čekají videokonference s našimi ´partnery´, kde se setkáme za pomoci prostředků ICT tak zvaně ´face to face´.

Více informací o projektech najdete na stránkach: www.etwinning.net

6.B v projektu eTwinning