Školní události - Výlet druháků

Včera jsme byli se školou na výletě. Byli jsme v Punkevní jeskyni. Tam rostly krápníky a bylo tam takové jezírko. Pan průvodce nám ukázal krápníky co vypadaly jako anděl a záclony. Měli jsme jít i na lodičky, ale jak pršelo, tak se jeskyně naplnila vodou a proto lodičky nejezdily. Taky jsme došli pěšky na Macochu. Šli jsme lesem a já jsem našla stonožku a Štěpán našel šneky a slimáka. Byl to hezký výlet, bylo tam  krásně a moc se mi to líbilo.

Adéla Jirků  2. A

My jsme byli včera na výletě. Jeli jsme autobusem ke Skalnímu mlýnu.Pak jsme šli do Punkevní jeskyně. Na lodičky jsme nemohli, protože den před tím moc pršelo a bylo tam hrozně moc vody. Šli jsme taky na Macochu a tam jsme si něco koupili. Já jsem si koupila žvýkačky a párek v rohlíku. Výlet byl moc dobrý, i když v lese bylo hrozné bláto.

Oyundavaa Bayanzul  2. A

V úterý 25. 5. jsme jeli na výlet do Punkevních jeskyní. Šli jsme tam, protože bysme to tam měli znát. Viděli jsme tam různé druhy krápníků. Loďkami jsme nejeli, protože stoupla hladina vody v jeskyni. Potom jsme šli na Macochu, podívali jsme se do propasti a koupili jsme si tam různé suvenýry.

Bára Danielová  2. A

Na školní výlet jsme jeli do Punkevní jeskyně. Prošli jsme jeskyní až dolů do propasti Macocha. Pak jsme šli pěšky  lesem na Macochu. Tak jsem si koupila dva kopečky zmrzliny  a podívala jsem se dolů do propasti. Výlet se mi moc líbil.

Denisa Dokoupilová  2. A

25. 5. jsme byli na školním výletě. Jeli jsme autobusem na Skalní mlýn a odtud jsme šli do punkevní jeskyně. Na lodičky jsme nemohli,protože ten den nejezdily. Bylo moc vody. Pak jsem šli na Macochu. Tam jsme si odpočinuli a pak jsme šli pěšky na autobus, který nás zavezl do školy. Výlet byl úžasný!

Stanislav Široký  2. A

Adéla Nejezchlebová, 2. B

Výlet do Punkevních jeskyní a na Macochu
25.5. jsme se školou jeli do Punkevních jeskyní a na Macochu. V 7.30 hod nám jel autobus od školy. Zastavil u Skalního mlýna.
Odtud jsme šli do Punkevních jeskyní. Pak jsme šli a vyšli jsme v propasti Macocha. Prošli jsme Žlebem a „vyšplhali“ na dolní můstek, ze kterého jsme viděli propast. Pokračovali jsme na horní můstek. Tam jsme se občerstvili a sešli k autobusu.
Moc se mi to líbilo.

Kateřina Kuchařová, 2. B

Výlet
Mně se nejvíc líbilo, jak jsme si koupili s Idou sprej a jak byl v Punkevních jeskyních krápník „Zajíc“, ten byl nejhezčí. A také mně chutnala čokoládová zmrzka.
A viděla jsem tu krásnou propast Macocha a trochu se mi udělalo blbě. U Macochy prodávali koníky, které jsem dostala k narozeninám, růžového a bílého. Bílého jsem dala sestře. A šli jsme podél řeky Punkvy. A bylo to prýma!!!!!! A viděla jsem ceduli, kde bylo napsané: Kateřinská jeskyně.

Nikol Procházková, 2. B

Výlet
Moc se mně líbili útvary skály nazývající se Anděl, Strážce, Záclony. Macocha je hluboká 138 metrů. Potom jsme se dívali shora. Pak jsme si něco kupovali.

Zuzana Hasoňová, 2. B

Punkevní jeskyně.
Přijeli jsme autobusem. Na lodičkách jsme nejeli, protože přes noc se zvedla hladila řeky Punkvy. Byli jsme na dolním můstku a horním můstku. Hrozně nás všechny bolely nohy.

Robert Flídr, 2. B

Jak jsem se měl na výletě? Výborně.

FOTOgalerie