Školní události - Vánoce v 1. A

Již začátkem prosince byla cítit atmosféra blížících se Vánoc.

Nejprve jsme oslavili Mikuláše čertovským počítáním, andělským čtením, sportováním v tělocvičně a samozřejmě i nadílkou a samotným příchodem Mikuláše a jeho pomocníků.
V mrazivém prosincovém počasí jsme mysleli i na zvířátka v lese a šli jim ozdobit stromeček všelijakými dobrůtkami.

Ve třídě jsme si potom nazdobili stromeček, vyrobili krásné sněhuláčky, zabalili dárečky, které jsme vyráběli v keramické dílně v DDM, a netrpělivě vybarvovali každý den v adventním kalendáři obrázky, abychom věděli, kolik dnů zbývá do Vánoc.

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si udělali ve třídě malou besídku se zpíváním koled, rozbalováním dárků a vyráběním přáníček. Přišli se za námi podívat i naši kamarádi z 8.A.

Na závěr přejeme Všem hodně zdraví a spokojenosti v novém roce.

Tř. učitelka 1.A

FOTOgalerie