Školní události - Přehlídka recitátorů

A opět jsme recitovali. Kde a kdy? 14. dubna proběhla v blanenské knihovně přehlídka recitátorů.4. – 9. tříd. Letos se jí zúčastnil rekordní počet recitujících. Přednášelo celkem 40 žáků z blanenských škol.

Naše škola měla největší zastoupení – 13 žáků. Kulturní místnost praskala ve švech také díky velmi početnému publiku. Slyšeli jsme básně veselé i vážné, básně klasiků i písňové texty. Z našich žáků recitovali:Martin Krejčí, Kristýna Zvěřinová,
Michal Šulc, Magdaléna Krkošková, Alice Němcová, Aneta Skotáková, Ladislav Kabeš, Štěpán Jedla, Dominik Buchvaldek, Alexandra Poláková, Lenka Romanová, Anna Bachratá a Daniela Musilová.

Děkuji těmto žákům za to, že našli čas a hlavně chuť k recitaci a sama za sebe mohu upřímně říci, že se již těším na příští přehlídku.

Marie Šauerová

FOTOgalerie