Školní události - Okresní kolo floorballu

Dne 24. 11. 2009 jsme se zúčastnili okresního kola ve floorballe, který se odehrával v Letovicích. Floorballu se zúčastnily dívky především z 9 tříd.

V okresním kole bylo mimo naši školu ještě 6 jiných škol. Hrály jsme pět zápasů z toho jsme dva remízovaly a zbylé tři vyhrály. Díky tomu jsme byly první a dostaly jsme se do krajského kola.

Tento den byl docela fyzicky náročný, protože jsme si byly všechny skoro stejně dobré. Naši školu repreznetovaly dívky:Iveta Maňoušková, Anička Bachratá, Daniela Musilová, Aneta Šrámková, Adéla Peřinková, Veronika Čermáková, Lenka Konopáčová, Bára Švancarová, Kateřina Švábová a také nám velice pomohl pan učitel Krejčíř.

Florballový turnaj okresu Blansko

FOTOgalerie

Holky ze Salmovky nejlepší v okrese.

Vítězem okresního kola ve florbalu starších dívek se staly žákyně ZŠ a MŠ Blansko Salmova. Po vítězství v okrskovém kole, které se konalo v Kunštátě, dokázaly děvčata ze ZŠ Salmova zvítězit i v letovické hale, kde proběhlo okresní finále. Před krajským kolem, které se bude hrát v lednu v Blansku mají „Salmovačky“ skvělou bilanci. Jsou zatím bez porážky, dvakrát remizovaly a šestkrát odešly ze hřiště jako vítězky.

Celkové pořadí okresního finále:

1. ZŠ Salmova Blansko
2. ZŠ Sloup