Školní události - Výroba divadélka u prvňáčků.

Batikujeme společně

Po slavnostním uvítání prvňáčků 1.září následovala za týden další akce. V úterý 8.9. se sešli rodiče, někteří s dětmi, spolu s třídními učitelkami, aby vyrobili pomůcky do matematiky a především „divadélko“. Pečlivě stříhali a lepili, přitom nechyběla dobrá nálada při kávě a čaji. Proběhla také slovní výměna prvních zkušeností a postřehů z prvního týdne ve škole.

Děti doma pomohly divadélko dokončit. Domalovaly si tam svoje značky a již s ním vesele pracují. Nadšeně vymýšlejí různé příběhy třeba o zajíčcích Zajdovi a Hajdovi. Je to dobrá pomůcka pro přípravné počtářské období, ale také pro psaní a čtení.

Děkujeme všem rodičům za pomoc a těšíme se na další akci, která se bude konat společně s dětmi během měsíce října.

Třídní učitelky prvních tříd.

FOTOgalerie1

FOTOgalerie2