Školní události - 3. A v Bongu

Výlet do Brna

Všichni jsme se sešli 25. 3. v 07:20 před školou. O půl osmé pro nás přijel hezký autobus. Cesta trvala asi hodinu. Po příjezdu do Brna jsme šli do Planetária. Tam nám ukazovali Vesmírné divadlo.Dozvěděli jsme se také, jaké mají různé planety povrch, jaké jsou vidět souhvězdí a planety na noční obloze. Pak jsme jeli do zábavné haly Bongo . Dohromady tam mají 10 atrakcí. Například skákací hrady, horolezeckou stěnu a další . Do školy jsme přijeli kolem 13. hodin. Výlet se mi líbil.

Tomáš Fišer  3.A

Výlet do Brna

Dne 25. 3. 2010 jsem absolvoval výlet do brněnského Planetária a Bongo haly. Vyjeli jsme autobusem v 7:30 od školy. Cesta uběhla rychle. Nejdříve jsme navštívili planetárium na Kraví Hoře , kde nám byl odvysílán naučný pořad o hvězdách a vesmíru. Potom jsme se přesunuli do zábavné haly Bongo, kde nás čekala spousta atrakcí: skákací a prolézací hrad, trampolíny, skluzavky … Spokojení a plní dojmů jsme se vraceli ke škole. Doma jsem všechny zážitky popovídal.

Ondřej Trávníček  3.A

FOTOgalerie