VideoPrůvodce Salmovkou

Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Informace o školní družině

Vážení rodiče,

dovolte mi několik stručných informací k chodu ŠD.

Provoz

ranní družina: 6.00 - 7.40
odpolední družina: 11.45 - 16.30

Stanovení úplaty za vzdělávání ve školní družině (PDF)

Úplata za školní družinu pro školní rok 2023-2024 je stanovena 220 Kč měsíčně.
Platba probíhá 2 x ročně, na období září – prosinec činí 880 Kč, na období leden – červen  1 320 Kč.
Úhrada probíhá převodem na bankovní účet školy podle variabilních symbolů přidělených jednotlivým žákům. Individuálně lze domluvit i platbu v hotovosti.

Děti si do ŠD přinesou:

• Vhodné oblečení a obuv na vycházky v podepsaném látkovém pytlíku (ten si pověsí do své šatny). Rodiče jim věci pravidelně kontrolují, případně udržují čisté a v pořádku, složené.
  • Rodiče a starší děti šatnu zamykají a klíč pověsí na věšák u kanceláře zástupce ředitele, nebo předají vychovateli.

Důležité:

• Od 13.30 h. do 14.45 h. probíhá hlavní činnost ŠD - vycházky, hřiště, výstavy, atd.
  • Po tuto dobu není možné děti vyzvedávat.
  • Pokud děti tráví v družině delší čas, dávejte jim prosím navíc svačinu a pití.
  • Nepřítomnost dítěte ve školní družině je nutné omluvit písemně do elektronické žákovské knížky předem.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Libuše Petlachová, vedoucí vychovatelka ŠD

Přihláška k zájmovému vzdělávání (ŠD)
Pověření/zmocnění k vyzvedávání dítěte ze ŠD jinou osobou