VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Květen v družině

V květnu se první oddělení naší školní družiny vydalo na tradiční pouštění papírových lodiček po vodě. Děti se moc  těšily a každé z nich si pečlivě svou lodičku vyrobilo a ozdobilo.

V družině jsme se také připojili ke školní akci Dne šílených účesů. Vyráběli jsme dárky ke maminkám, malovali obrázky, učili se říkanky, písničky a objevovaly jsme některé taje hmyzí a rostlinné říše.

Družině Lištiček se roztrhla jejich vlajka, kterou si nosí všude na výlety. Tak se děti z 3.C se spolu domluvily a nakreslily spoustu krásných nových vlajek družině do zásoby. Hlasovali jsme, kterou vlajku budeme nosit jako první a vyhrála.... no až nás potkáte, uvidíte, která to vyhrála.  :-)