VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Bruslení v družině

Od října do března chodí naše družina pravidelně bruslit na Zimní stadion. Všechny děti, pravidelní účastníci, se za toto období naučí samostatně jezdit na bruslích nebo vylepší svůj sportovní styl. Máme radost, že se k dětem často přidají s bruslemi i jejich rodiče, pokud jim to dovolují jejich časové možnosti. Jsme velmi vděčni, že nám někteří pomáhají i s odvozem bruslí a sportovního vybavení na stadion.

Letos jsme se rozdělili na dvě bruslící skupiny, které se střídaly po týdnu. Mohli jsme si tak užít dostatečného prostotu na ledové ploše. Děti se navzájem lépe poznaly a vznikla tu nová kamarádství. Ale protože jaro už opravdu klepe na dveře, musíme letošní sezónu na ledě ukončit. Aby nám to nebylo líto, oprášíme cyklistické helmy a znalost dopravních pravidel. Začínáme totiž po zimní pauze opět navštěvovat dopravní hřiště pod naší školou.