Školní události - Výlet 6.A a 6. B

Předpověď počasí na úterý 23.6. 2009 byla děsivá a také ráno se chovalo podle této předpovědi. Váhali jsme s odchodem, ale na konec jsme se pustili do výšlapu na Hořice. mnozí s údivem zjistili, že máme kolem našeho města kopce a že nejsou úplně malé. Fyzická kondice byla prověřena hlavně na "vlásenkách", kde někteří sotva popadali dech. Výstup však zvládli všichni.

Po krátkém odpočinku jsme se mnozí svezli na koních u Poláků. byl to krásný zážitek. Od koníků jsme se přesunuli k ohništi. Ačkoliv bylo všechno mokré, dokázali jsme oheň úspěšně rozdělat a ti, kdo si nezapomněli špekáček nebo klobásek, opékali a jedli.

Cesta zpět byla docela rychlá, ale opět mnozí zjistili, že ani chůze z kopce není "zadarmo". Dokonce se rozpoutala polemika o tom, co je snadnější. do kopce nebo z kopce? Na hledání odpovědi máme celé prázdniny. Snad ji najdeme.

FOTOgalerie