Školní události - Předvánoční čas ve 3. A

Pátek 19. 12. byl pro nás slavnostním dnem. Přípravy a výzdoba třídy probíhaly už několik dní. Ráno jsme se sešli a zazpívali si koledy a naši nejoblíbenější zimní Svěrákovu píseň Obloha kabát si rozepla. Pochutnali jsme si na cukroví, postavili náš Betlém a pustili se do skupinové práce. Úkoly byly docela těžké a vyžadovaly spolupráci všech. Uplést vánočku, kreslení podle diktátu jednoho ze skupiny a počítání slovní úlohy o pojídání cukroví ze stromečku. Poslední úkol byl slavnostně vyzdobit štědrovečerní stůl. Po krátké přestávce jsme se sesedli do kruhu a na nástěnku jsme si sestavili stromeček z našich starostí s chováním ve třídě, a co bychom chtěli v novém kalendářním roce změnit. Pak jsme si přečetli o narození Ježíška a následovalo dlouho očekávané rozdávání dárečků. S písničkou jsme se rozcházeli na vánoční prázdniny.

FOTOgalerie