Školní události - Šachový přebor

školní kolo, 19. 11. 2008

O postup do okresního kola šachového přeboru se utkalo 19. 11. 2008 odpoledne 18 žáků a jedna žákyně naší školy. Cílem bylo sestavit dvě čtyřčlenná družstva z nejlepších šachistů naší školy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, a to – od 1. do 5. třídy a od 6. do 9. třídy.

V I. kategorii (mladší žáci) bojovalo pouze 5 šachistů, první místo nakonec obsadil M. Jetelina 5. roč. Spolu s ním postoupí do okresního kola Jirka Dohnalík, Adam Přibyl a Ivana Filoušová, náhradník je Zdeněk Hoder.

V II. kategorii hrálo 14 žáků . Na první místo se probojoval Lukáš Slouka , 7. ročník. Další členové družstva pro okresní kolo budou M Juračka, T. Podrabský a Martin Hatala – nováček a překvapení soutěže, případní náhradníci Filip Münster, Zdeněk Juříček, event. Ondřej Pernica, Martin Zatloukal.

Okresní kolo šachového přeboru se bude konat 17. 12. 2008 v Jedovnicích.

Přeji všem postupující hodně úspěchů!

Poznámka: Děkuji Lukáši Sloukovi a jeho tatínkovi za významný podíl na organizaci soutěže.

Eva Kadrmasová

FOTOgalerie