Školní události - Recitační přehlídka

„Trocha poezie nikoho nezabije,“ zpívá v jedné své písni Jiří Suchý. Snad také proto se žáci naší školy zúčastnili přehlídky recitátorů v blanenské knihovně. Šlo o kategorii 4. – 9. ročník. Ve středu  22. dubna jste zde mohli slyšet rozverné říkanky, vtipné a hravé básničky, ale také překrásné verše klasiků jako je Mácha, Seifert, Nezval a další..Z naší školy se na tomto svátečním odpoledni podíleli také naši nejlepší recitátoři..Největší zastoupení měli žáci 4. ročníku. Byla to Katka Hasoňová, Magdaléna Krkošková a Tomáš Petlach. Z pátých tříd pak Dominika Pernicová, Jan Bužík..2.stupeň reprezentovala Daniela Musilová a Lenka Martinková. S radostí mohu konstatovat, že letošní přehlídka recitátorů měla vynikající úroveň a že i dnešní „počítačové“ děti rády a s citem přednášejí.

Marie Šauerová

FOTOgalerie