Školní události - Jak prvňáčci opici chytli.

Ptáte se  kdy a kde? Stalo se to minulý týden na ZŠ Salmova.

Neposedná opice skutečně utekla. Zdálo se jí, že je v knížce pohádek pro děti velká nuda,  a proto vzala nohy na ramena. Prvňáčci a jejich kamarádi osmáci nelenili a vydali se po jejích stopách.

Ti menší při hledání narazili v tělocvičně na opičí dráhu, kterou s chutí několikrát po sobě proběhli. Jejich starší kamarádi jim ze všech sil pomáhali zdolávat překážky.

Dále stopy zmizelého zvířete pokračovaly nad tělocvičnu, kde školáci opici skutečně našli.A byl to pořádný kousek! Ale co naplat, nastal již čas, kdy se opice musela vrátit na své místo do knihy a děti domů.

Než se milá a kamarádská opička vrátila do knížky, rozdala šikovným prvňáčkům  dárečky - malé míčky.

Všichni žáci dostali diplomky za společné sportovní odpoledne.

Pokud vám někdy zmizí opice, obraťte se na nás, máme již určité detektivní zkušenosti. Tato akce proběhla v rámci školního projektu Spolužáci a kamarádi.

Velké poděkování patří paní učitelce Kůrové, paní učitelce Šauerové a paní učitelce Hřebíčkové, ale hlavně žákům osmých tříd. U teď se těšíme na další společnou akci!

Renata Němcová, Irena Szabová, učitelky prvních tříd ZŠ a MŠ Salmova

FOTOgalerie1