školní události - novoty po prázdninách

Ani během těchto prázdnin nebylo v naší škole ticho a mrtvo. Naopak: udála se spousta věcí, které nám, kdo užíváme budovu školy, jistě zpříjemní život. V učebně fyziky a přírodopisu bylo nainstalováno nové zatemnění. V jídelně jsme vyměnili záclony a ubrusy, takže stolování je velmi příjemné. Také jazyková učebna bude bohatší o další technické vybavení.
Největší akcí byla rekonstrukce dalšího bloku WC, tentokrát u nejmenších, tedy prvních a druhých tříd. Druhou velkou akcí, která však ještě není dokončena je budování učebny v zahradě. Zde patří velké poděkováním rodičům, kteří se podíleli na akci jednak sponzorsky, ale i přiložením ruky k dílu. DĚKUJEME!!!

Přáli bychom si, aby se nám i vám v naší škole líbilo a aby tyto krásné věci sloužily dlouho dalším žákům.

jídelna
WC