Maraton eTwinning

Týden s eTwinningem
Den i noc s eTwinningem

Národní podpůrné středisko pro eTwinning vyhlašuje v rámci mezinárodního týdne s eTwinningem akci „ maraton etwinning“ pro školy v České republice v týdnu od 20. 10. do 24. 10. 2008.
Úkolem každé školy bude napsat část putování „Modrého“ a „Žlutého“ panáčka z loga eTwinning po České republice.
Před samotným zapojením , jako součást akce žáci vytvoří modrého a žlutého panáčka - mohou jej nakreslit, vymodelovat, ušít či vymyslet nějakou koláž – vše dle vlastní volby.
Do vytváření panáčků se mohou zapojit všechny třídy na naší škole, které mají chuť a nápad se do této akce zapojit. Podrobnější informace poskytne p.uč. Mgr. Hana Doleželová.
V týdnu od 20. 10. do 24. 10. se zapojí třída 9.B, která zpracuje část vyprávění a bude pracovat on-line v určené dny.
Po skončení akce proběhne na škole výstavka zpracovaných panáčků,jednotlivých tříd.
Těšíme se na vaše nápady!!!

Očima účastníků:

Naše škola se zapojila opět do kola eTwinning. Pokusíme se vyrobit logo panáčka a zajímavě se do kola zapojit.V České republice projekt bude probíhat od 20. do 24.rijna. Úkolem každé zapojené školy bude napsat část putování „Modrého“ a „Žlutého“ panáčka z loga eTwinning po České republice.Už se těšíme a doufáme, že se to povede.

JS

V době od 20.do 24. října se Česká republika zapojuje do mezinárodního projektu eTwinning. Tentokrát to bude "maratón" kdy se co nejvíce škol za pojí do projektu. Školy se budou zapojovat jak přes den tak i přes noc.
Bude se psát o  "Modrém" a "Žlutém" panáčkovi z loga eTwinningu, kteří budou putovat po České republice. Každá škola do toho vsune kousek příběhu. Bude to i doplněno fotodokumentací.
Co k tomu budete potřebovat:

• být nachystaní v danou hodinu na psaní
  • seznámit se s projektem a vše okolo něj
  • vytvořit se žáky modrého a žlutého panáčka (nakreslit,  popřípadě si ho
    z něčeho vymodelovat )
  • dobrou náladu