Školní události - Den pro mateřské školy

V rámci týdne zdraví ve městě připravila ZŠ a MŠ Blansko Salmova již tradičně pro děti ze všech mateřských škol ve městě návštěvu „velké“ školy. Během dvou dnů se ve škole vystřídalo 310 dětí z Blanska a také z Dolní Lhoty.
Na děti ve škole čekaly připravené překážkové dráhy v obou tělocvičnách školy. Všichni si mohli vyzkoušet nářadí a náčiní, které z MŠ neznají. Po úvodních obavách z náročnosti připravených překážek si všichni zvykli a některým se nechtělo ani odcházet.
Na památku na tento den všechny děti obdržely účastnický list a malé občerstvení.
Myslíme, že se tato akce setkává se stále větším ohlasem ze strany mateřských škol a má smysl v ní pokračovat. Poděkování zaslouží všichni pracovníci školy, kteří se na pořádání podíleli, a rovněž žáci IX.C, kteří pomáhali s organizací a poskytovali dětem v náročnějších úsecích dráhy dopomoc.

MS

FOTOgalerie