ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17

ZDRAVÁ ŠKOLA - ŠKOLA PRO ŽIVOT

Domů

Školní události - Anglické divadlo 

Od začátku školního roku se některé třídy naší školy zúčastnily představení anglického divadla. Tato představení hrají ne profesionálové, ale žáci základních a středních škol a tak jsou našim žákům velice blízká svou tématikou i pojetím. Představení se konají v Brně v sále „Bakaly“ v Bílém Domě. Prostředí je příjemné a komorní, takže žáci jsou často vtahováni přímo do děje.

Letos jsme shlédli představení:“The Witches“ (8. ročník), „Oliver Twist“ (7. ročník), „Around the world“ (5. ročník) a „The Sweet Sixties“ (9. ročník).

Celá akce je celodenním výletem, což organizačně není snadná záležitost. Přínos ale stojí za to.

Děkuji všem, kteří svou ochotou přispěli k tomu, aby se žáci mohli do Brna podívat a shlédnout divadlo. Vždyť učit se hraním je ten nejlepší a nejúčinnější způsob.

 

Mgr. Hana Doleželová

 

English theatre 

It’s been three years custom that we visit the english theatre performance. Since the beginning of September we have seen four of them. It takes place in Brno which means we travel by train and then we walk to theatre room. It is the all day trip and we usually visit some other exhibitions or actions which are connected with English. 

This school year we have seen these performences: „The Witches“,8th grade, „Oliver Twist“,7th grade, „Around the world“,5th grade and „The Sweet Sixties“, 9th grade.

he way of acting is very personal and close to the pupils, because the actors are not professionals. They are the pupils from different Basic and High schools. We, as the spectators are sometimes made to cooperate, which is good. 

Isn’t it a good way of learning better English?! 

 

FOTOgalerieby HD

FOTOgalerieby HD

Dolní Lhota
Školní události
e-mail
Telefon
Dokumenty školy
Školská rada
 
Jídelníček
Školní jídelna
Školní družina
 
Pro žáky
Pro učitele
Pro rodiče
 
O nás
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Zaměstnanci školy
Z historie školy
Úspěchy školy
Absolventi školy
WEB archiv