5. A a 5. B obklopeny knihami

Během středečního dopoledne zavítaly postupně obě páté třídy do knihovny. Zde nám paní knihovnice Bc. Ivana Filoušová představila poutavou knížku Na orlích křídlech od spisovatelky Ilony Fišerové. Nejdříve nám ukázala obal knihy a děti měly za úkol říct, o čem si myslí, že asi bude. Poté nám přečetla obsah a postupně i několik úryvků. Vše přitom bylo prokládáno vyplňováním pracovního listu. Následně se žáci přesunuli k ostatním knížkám a zaujatě si je prohlíželi. Odcházeli plní dojmů a už se těší na další návštěvu.

V knihovně je v současné době instalována výstavka záložek do knížek. Tyto záložky namalovali žáci blanenských škol a nejlepší práce byly oceněny. Máme radost, že mezi oceněnými a odměněnými žáky byli i naši spolužáci Sára Mackanič a Petr Martinek.   Blahopřejeme!!

Fotogalerie5. A
Fotogalerie5. B