Milé děti,
Umělecké centrum ART-TEP, spolek zastoupený předsedkyní MgA. Petrou Žerníčkovou a sponzor akce společnost CERGO, s.r.o. zastoupený jednatelem ing. Josefem Vrbou vyhlašují v Blansku a okolí

V. ročník výtvarné soutěže pro děti a mládež

na téma

BLANSKO V ROCE 3020

aneb jaké to asi bude?

Popusťte uzdu fantazie i vlastní kreativitu! Těšíme se na originální díla s nápadem a myšlenkou. Vyberte si techniku: kresba, malba, koláž, kombinovaná technika nebo 3D práce – papír a pošlete nám své dílo!

Soutěžit můžete v kategorii: MŠ, I. stupeň ZŠ, II. stupeň ZŠ

Zahájení soutěže: 1. dubna 2020

Termín pro odevzdání soutěžních prací: 30. června 2020

Slavnostní vyhlášení soutěže a zahájení výstavy oceněných prací proběhne: 15. září 2020 v 16.00 v kině města Blanska

Odborná porota: Bohumil Nečas, Irma Charvátová, Eva Holoušová

Garanti soutěže: starosta Ing. Jiří Crha a místostarosta Mgr. Ivo Polák.

Propozice soutěže:

• Technika: kresba, malba, koláž, kombinovaná technika nebo 3D práce – papír
  • Kategorie: I. 3 - 6 let (Mateřské školy)
  • II. 6 - 10 let (1. stupeň ZŠ)
  • III. 10 - 15 let (2. stupeň ZŠ)
  • IV. kolektivní práce

Formát:

• minimálně A4, maximálně A2; u 3D prací může být základna maximálně o rozměrech
    50 x 50 cm. V případě, že bude mít dílo větší rozměry, nebude hodnoceno!

V každé kategorii budou vyhlášena a oceněna první tři místa. Ve skupinové tvorbě budou vyhlášeny nejlepší práce napříč kategoriemi bez ohledu na věk autorů.

Pravidla soutěže:

1. Soutěžní práce budou zaměřeny tematicky a budou samostatně vypracované.
2. Podmínkou je ruční zpracování, elektronické práce budou ze soutěže vyřazeny.
3. Každý soutěžící odevzdá jednu práci, výjimkou je možnost podat jednu práci v kate-gorii jednotlivců a současně kolektivní dílo.
4. Kolektivní práce budou přijímány a hodnoceny bez rozdělení do kategorií.
5. Výkres musí být zezadu označen dle předepsané předlohy ( štítek zaslán v příloze dopisu nebo ke stažení na www.art-tep.cz) vyplněn elektronicky.
6. Za kolektivní práci se považuje taková, jejímž autory jsou dvě a více dětí.
7. Kolektivní práce budou hodnoceny napříč kategoriemi.
8. Odevzdáním výtvarné práce a účastí v soutěži souhlasí zákonný zástupce ve smyslu § 5,
odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v plném znění a ve smyslu článku
6, odst. 1, písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) se shromažďováním, uchováváním a zpracováním osobních údajů, které poskytl nebo poskytne nad rámec zákonné povinnosti správci osobních údajů, kterým je Umělecké centrum ART - TEP, spolek se sídlem Křížkovského 1282/25, 678 01 Blansko, IČ: 021 05 292 s tímto:

• fotodokumentace - za účelem propagace soutěže a prezentace spolku - nástěnky, tisk, webové stránky spolku a sponzora Cergo, s.r.o.
• videozáznamy - za účelem prezentace spolku a propagace soutěže
• zveřejnění jména a příjmení a věku dítěte
• zveřejnění jejich výsledků soutěže

Souhlas se uděluje pouze na dobu konání soutěže nebo v přímé souvislosti s ní. Ke zpracování osobních údajů a pro uvedené účely může správce využít třetí subjekty, tzv. zpracovatele.
9. Osobní údaje bude zpracovávat správce a jeho zaměstnanci.
10. Práce lze odevzdat na sekretariátu Základní umělecké školy Blansko, Zámek 3.
11. Organizátoři soutěže si vyhrazují právo použít soutěžní práce v propagačních mate-riálech a na webových stránkách spolku a společnosti.
12. Organizátoři si vyhrazují právo ponechat si soutěžní práce a naložit s nimi dle svého úmyslu.
13. Celkové výsledky spolu s pracemi budou zveřejněny na webu spolku a společnosti.