Sponzorský dar pomáhá s prevencí

Společnost SOS electronic s.r.o. zabývající se distribucí elektronických součástek pro průmyslovou výrobu darovala ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 celkem 10 ks bezkontaktních digitálních teploměrů. Dar škole osobně předala zástupkyně společnosti paní Jana Krátká.

Bezkontaktní digitální teploměry, sloužící k rychlému a zároveň hygienickému měření tělesné teploty, se postupně stávají nezbytnou součástí provozu veškerých zařízení s větší koncentrací osob. Uvedený sponzorský dar škole usnadňuje rychlou dostupnost těchto zařízení na všech pracovištích, a pomáhá tak rozšiřovat řadu preventivních opatření souvisejících se zdravotní ochranou dětí i učitelů.

Firmě SOS electronic s.r.o. děkujeme. Společně si pak přejeme, aby se epidemická situace brzy zlepšila a nejen do školství a průmyslu se vrátil zpět běžný život bez omezujících opatření.

Mgr. Josef Škvařil, ředitel školy