fotogalerie - vánoce ve 3.A a 3.B

Poslední den školy v roce 2006 ve třetím ročníku. Tak už jsme se konečně dočkali vytouženého, posledního dne školy před Vánocemi. Tradičně každý rok tento den trávíme již ve vánoční náladě. Postupně jsme si připravili vánoční stromeček s ozdůbkami, které jsme si vytvořili, každý z nás si připravil nějaký dáreček pro svého kamaráda a maminku jsme poprosili o trošku cukroví. Protože jsme již třeťáci, tak jsme se rozhodli, že si naše "posezení" trošku vylepšíme. Každý z nás si připravil jedno překvapení pro své spolužáky. Měli jsme za úkol předvést nějaké vystoupení a tak ukázat, v čem jsme dobří nebo co nás baví. Sešly se opravdu velice zajímavé ukázky našeho umění. Někdo nám zarecitoval básničku, jiný zazpíval písničku, zahrál na hudební nástroj. Někteří naši spolužáci si pro nás speciálně připravili z kouzelnické knihy svá kouzelnická čísla. Nechyběly ani scénky ve skupinkách, cvičení aerobiku nebo pantomima a hádanky. Každé číslo uváděl konferenciér. Samozřejmě, že také proběhla soutěž o nejlepší vystoupení. Mezi těmito vystoupeními jsme měli čas na rozbalování dárečků, ochutnávku cukroví. Nechybělo ani povídání o Vánocích a tradicích. S chutí jsme si vyslechli také naše krásné koledy, které rozhodně k této době patří.
Celé dopoledne jsme se báječně bavili a měli jsme radost z toho, jak jsme si všechno hezky vymysleli a připravili. I když není sníh, tak jsme si aspoň tímto způsobem navodili příjemnou vánoční atmosféru. Jen nám bylo líto našich kamarádů, kteří tam s námi nebyli a museli se léčit v posteli (letos jich bylo dost).
Všem přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce.

Žáci III.A a III.B s třídními učitelkami

Vanoce_1