fotogalerie - zahájení školního roku 2006 / 2007

Den pondělí 4. září 2006 se zdál být na začátku hezkým dnem. Sluníčko prosvítalo mezi bílými mraky a teplota na teploměru ukazovala příjemných 20 stupňů Celsia. S příchodem prvních nedočkavých žáků se kolem čtvrt na osm přihnal také vítr, který sebou donesl i černé mraky. Ty možná byly i v některých dušičkách nastávajících prvňáčků, před kterými se otevíral jejich první školní den. Černé mraky nad námi pomohl rozehnat vítr, takže slavnostní zahájení proběhlo hezky a bez problémů. Mraky nad prvňáčky pomohli rozehnat žáci 8.B a 8.C třídy, kteří vedli jejich první kroky do školních lavic. Z nich uviděli svoji paní učitelku a spoustu nových věcí, které byly všude kolem nich. A i když nakonec venku trošku sprchlo, den pokračoval tak, jak začal: jako hezký den.

Přejeme Vám prvňáčkům a Vám rodičům prvňáčků, abyste se dokázali vypořádat s mraky, které v průběhu docházky do školy přijdou. Někdy možná přijde i bouřka, ale vězte, že po ní zase vysvitne sluníčko a obloha bude bez mráčku. Právě tím je život krásný, že přináší věci, které musíme překonávat a tím se učit věci nové. Hodně úspěchů !!!

Zahajeni_2 Zahajeni_3 Zahajeni_4 Zahajeni_5
Zahajeni_6 Zahajeni_7 Zahajeni_8 Zahajeni_10