školní události - skok do výšky

Dne 12.3.2007 se na naší škole konalo, jako každý rok, školní kolo skoku do výšky. Do soutěže bylo vybráno celkem 19 žáků, kteří byli rozděleni do čtyř kategorií. V kategorii mladších dívek (6.-7.ročník) vyhrála Aneta Nováková s výkonem 120cm. V další kategorii mladších chlapců (6.-7. ročník) vyhrál Tomáš Paděra s výkonem 125cm. Další byli připraveny starší dívky (8.-9.ročník). Zde překonaly výšku 125cm dvě dívky, ale díky menšímu počtu neplatných pokusů zvítězila Ivana Földváryová. V hlavní kategorii starších hochů (8.-9.ročník) se opět opakovala situace ze soutěže starších dívek, tentokrát ale na výšce 155cm a zde byl jako vítěz vyhlášen Luděk Kořenek.

Bývalého žáka Tomáše Popelky, který s výkonem 179cm drží školní rekord, nikdo nepřekonal.

Celkem bylo skočeno 162 skoků, z toho při 79-ti zůstala laťka na svém místě.

Ondřej Pokorný