školní události - lanové centrum 9.A a 9.C

20. 6. 2007

V letošním školním roce jsme jeli na výlet do Lanového centra v Brně. Většinu cesty jsme trávili ve vlaku a pak v městské hromadné dopravě, kam jsme se, s velkým údivem, všichni najednou vešli. Když jsme přijeli do lanového centra, zahájili jsme výcvik malou rozcvičkou, která nás skvěle probrala. Po rozcvičce jsme se rozdělili na dvě skupiny:1. polovina zkoušela překážky v malé výšce, 2. polovina se učila oblékat sedáky a jistit své kamarády. Poté jsme se vyměnili. Po nácviku jsme se už konečně s velkým nadšením mohli pustit do výšek. Nahoře na nás čekalo mnoho zrádných a zajímavých překážek, ale i přesto jsme je zvládli. Na zpáteční cestě jsme byli už tak unaveni, jsme neměli ani sílu na zlobení a paní učitelky nás musely chválit, jak jsme hodní. Všem se tenhle dobrodružný výlet moc líbil a byli z něj opravdu nadšení.