školní události - deváté ročníky se loučí, ŠKOLA KONČÍ

Na závěr školního roku jsme se šli přesvědčit, zda se můžeme spolehnout jeden na druhého? Byli jsme skutečně dobrý tým?
Odpověď zní ano. Dokázala to naše účast na speciálním programu lanového centra.
Jak to vše probíhalo?
Nejdříve jsme navodili správnou atmosféru, poté jsme se seznámili s bezpečnostními pravidly a šlo se na nízké lanové překážky. Až jsme si začali věřit, mohli jsme i do výšek. Vysoké lanové překážky nám zvedly adrenalin v krvi a poznali jsme, co je to opravdový strach. Až opadly obavy z těžkých úkonů, překonávali jsme i ty nejtěžší překážky. Nechyběly týmové atrakce a jako sladkůstka byla věž s lezeckou stěnou. Smích, radost z výkonů a spokojenost z výsledků dokazoval výraz na tváři. Kolektiv se natolik stmelil, že nebude snadné po tom všem se rozejít. Nevěříte? Tak se pojďte podívat na naše fotky. A doporučení? V příštím školním roce nabídneme tento program na druhém stupni v hodinách tělesné výchovy i ostatním třídám. Ptáte se proč? Posílit důvěru a sebedůvěru, zlepšit týmovou spolupráci a stmelit kolektiv, je dobré učinit co nejdříve. A až se někdy ocitneme v tísni, snadno uvěříme druhým, když nám řeknou: „neboj se a skoč, já tě jistím“.