fotogalerie - MDD

Ve středu 1. června 2005 se změnil rozvrh školy. V tento den se žáci sami rozhodují, jak a čím naplní svůj čas. Výběr, který se jim nabízel, zahrnoval aktivity širokého spektra. Někteří se přihlásili do turnaje družstev ve floorbalu nebo vybíjené, jiní prožili dopoledne s aerobikem nebo v posilovně, další si zkoušeli zahrát kuželky a bowling. Také turnaj ve stolním tenise nezůstal bez povšimnutí a proběhl ke spokojenosti zúčastněných. Střelba ze vzduchovky byla pro mnohé prvním kontaktem se střelnou zbraní, stejně tak jako pro jiné odpal basebalového míče pálkou. Parkoviště před školou se proměnilo v závodní dráhu, na které jezdili závodníci na koloběžkách. Školní dvůr se stal baštou drobných her. Házelo se na koš, na klauna, stavěly se věže z kostek, družstva přenášela břemena, jednotlivci přenášeli vodu lžící, ... Všichni účastníci byli nakonec spokojeni, protože dostali za svůj výkon nejen nějakou drobnou odměnu, ale hlavně se pobavili a udělali radost sobě i druhým.