VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Salmova bronzová

V okresním kole ve vybíjené se klukům ze Salmovky dařilo. V základní pětičlenné skupině nepoznali hořkost porážky a čtyřikrát za sebou zvítězili.

Porazili hladce i konečného vítěze - ZŠ Černá Hora. Bohužel v semifinále si "Salmováci" vybrali slabší chvilku a o bod prohráli s později stříbrnou ZŠ Zelená Boskovice. V utkání o 3. místo potom jasně přehráli Letovice.

Za skvělé sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy si kluci bronzové medaile zasloužili.

Velký dík si zaslouží i rozhodčí, kterými byla děvčata ze třídy 9. A pořádající školy ZŠ Salmova.