VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Co se děje ve 4.B

S naší třídou jsme navštívili dopravní hřiště, kde jsme se učili pravidla jízdy na kole. Na konci jsme si řekli, kdo kde udělal chybu, a někteří dostali průkaz cyklisty. Moc mě to bavilo a chtěl bych tam ještě.

Naší další akcí bylo divadlo Karlík a továrna na čokoládu v Dělnickém domě. Byli jsme na představení, ve kterém hrály děti. Představení se nám moc líbilo, bylo zábavné, zajímavé a hezky natrénované. Bylo to asi nejlepší divadlo, co jsem kdy viděla.

Dokončili jsme projekt LES. Byl to projekt, na kterém jsme pracovali dlouho. Byli jsme rozděleni do skupinek. Každá skupinka se jmenovala podle jednoho ze stromů, o kterých jsme se učili. Plnili jsme různé úkoly. Dalo to hodně práce. Někdy to byla zábava a naučili jsme se hodně věcí.

Žáci 4. B

Fotogalerie   Fotogalerie