Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Dopravní soutěž.

4. 5. 2017 proběhl na naší škole 40. ročník Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Naši školu reprezentovala 2 družstva– družstvo v 1. kategorii ve složení žáků 5. třídy: David Lusala, Vojtěch Vladík, Denisa Skřipská a Linda Manoušková. V soutěži byli jako nováčci a vedli si dobře. Umístění na 9. místě proto bylo pro soutěžící trochu zklamáním. Hodnocení policistů však bylo velmi přísné a konkurence veliká. I tak si zaslouží uznání, za účast v soutěži, na kterou se museli ve svém volném čase připravovat.

Družstvo ve 2. kategorii ve složení Veronika Francová, Karolína Seďová, Jakub Tesař, Jan Šenk již v soutěži není žádným nováčkem. Do soutěže šli předsevzetím obhájit předloňské prvenství, ale to jim o pár bodů uniklo. Získali tedy krásné 2. místo a ještě větší odhodlání, zvítězit v příštím roce.

V soutěži jednotlivců se velice dobře umístila Veronika Francová . Obsadila 2. místo. Jakub Tesař se umístil na 5. místě.

Podrobné výsledky najdete ve výsledkové listině v příloze.

Blahopřeji všem soutěžícím a děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Děkuji i žákům, kteří pomáhali při organizaci soutěže.

Výsledky.
Výsledky. Výsledky.