Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Příprava na přijímací zkoušky.

Milí deváťáci,

přijímací zkoušky, letos poprvé jednotné státní, se kvapem blíží. Nenechávejte si přípravu až na poslední chvíli. Snažte se k přípravě přistoupit zodpovědně.

Věnujte čas vyplňování úkolů a testů ve cvičebnicích Přijímačky - český jazyk a literatura a matematika. Jestli něčemu v zadání nerozumíte, nebojte se přijít zeptat. Rády pomůžeme, poradíme, vysvětlíme.

Mějte na paměti, že máte možnost přijít každou středu ráno 7.15 – 7.45 do počítačové učebny a individuálně si zkoušet na počítači v rámci výukového programu ČJ 5 „typické testové úkoly“ z mluvnice. V případě dotazů a nesnází jsem vám k dispozici.

Na stránkách Cermatu si projděte  ilustrační testy, podívejte se, jak vypadají záznamové archy a přečtěte si pokyny, jak je správně vyplňovat.

Vaše učitelky češtiny a matematiky – Vlasta Plchová a Darja Tesařová