Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Poslední výlet v 5.A

Dne 6. 6. 2017 jsme jeli na náš poslední výlet v 5. třídě.Vybrali jsme si Laser game a Lanové centrum v Brně.

Od školy jsme odjížděli v 8 hodin. Cesta byla docela dlouhá, ale nakonec jsme se dočkali. Nejprve jsme jeli do Laser game. Po chvilce co jsme tam došli, nám pán vysvětlil, jak fungují zbraně a jak si máme obléct vesty. Až jsme byli připraveni, pustili nás do arény, kde začínala hra. Najednou začalo hlasité odpočítávání. Jedna hra trvala 15 minut. Byli jsme rozděleni na dvě skupiny, aby nás nehrálo tolik. Dohromady po čtyřech hrách jsme odpočívali a jeli jsme do Lanového centra.

Nejprve jsme dostali oběd a to bylo panini se zeleninou a masem. Všem to moc chutnalo. Až jsme se najedli, tak jsme zkoušeli jištění ve trojicích. Lezli jsme po různých překážkách, co tam měli. Šli jsme se napít a pak  začínal ten největší adrenalin. Učili nás jak se navzájem jistit. Najednou nám vedoucí řekli, že se umíme jistit, a že můžeme lézt do výšky  8 metrů. Prolezli jsme si pár překážek a šli jsme se sbalit. Celý den jsme zakončili zmrzlinou. Po cestě nazpět jsme byli tak unavení, že jsme ani moc neřvali.  Myslím že jsme si poslední výlet v 5. třídě užili . :)

Anita Rulišková