Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Divadlo Polárka Brno.

29.11.2016 jsme se páťáci a čtvrťáci vypravili do divadla Polárka v Brně na představení Robinson Crusoe.

Když jsme dorazili do divadla, hned nastala komplikace, protože pro nás neměli místa. Představení jsme tak měli zadarmo. Museli jsme imporovizovat. Vymysleli jsme to, že půjdeme na schody a balkonek. Divadelní představení bylo moc pěkné. Škoda, že jsme ze schodů moc neviděli. Ale nám to tolik nevadilo. Cesta zpět proběhla v pořádku.

David Lusala, 5.A

29.listopadu jsme jeli do Brna na představení Robinson Crusoe. Bylo to v divadle Polárka. Jela  třída 5.A, ale i 4.A. Když jsme dojeli na místo, čekalo nás nepříjemné překvapení. Omylem nás nezarezervovali, tak jsme museli sedět na schodech nebo na židlích. Představení bylo zábavné. Cesta zpátky byla klidná a bez komplikací.

Ondřej Němec, 5.A

V úterý 29.11. jsme jeli se třídou do divadla Polárka v Brně. Představení bylo o Robinsonovi Crusoe, který ztroskotal na pustém ostrově. Žil tam s ním papoušek Paul. Snažil se vymyslet způsob, jak se vrátit do Anglie. Musel také čelit různým nástrahám a překvapením. Našel tam kamaráda, kterého zachránil před lidožrouty. Dal mu jméno Pátek, protože ho zachránil v pátek. Naučil ho číst a mluvit. Zpáteční cestu a návrat domů mu umožnil kapitán lodi, která plula okolo. Po dlouhých letech uviděl opět Anglii.

Představení se mi líbilo.

Tereza Musilová, 5.A