Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Události ve 3.B.

Divadlo Mach a Šebestová

V pátek 20. ledna jsme se v mrazivém ránu vypravili do brněnského divadla Radost. Představení se nám moc líbilo. Bylo legrační. Hned po příjezdu jsme si z představení nakreslili obrázky. Byl to nevšední kulturní zážitek v opravdovém divadle.

Film

V blanenském muzeu je zajímavá výstava Hvězdy stříbrného plátna. Neváhali jsme a vyrazili do  muzea. Tam nás po prohlídce výstavy čekalo překvapení - budeme natáčet film. Následovalo rozdělení rolí -  herci, fotografové, klapka, kameraman........ Byli jsme naprosto nadšení. Teď nás ještě čeká stříhání  filmu a můžeme se na něj my i vy těšit.

Plavání

V měsíci únoru nám skončil plavecký výcvik. Vodu jsme si užili, dostali mokrá vysvědčení, zúčastnili se obou soutěží . Krodokýl a Rybičky - naše kolektivní třídní díla měla umístění na předních místech. Teď už se opět těšíme do tělocvičny.

Valentýn

14. února jsme nezapomněli na rodiče a vyrobili jim krásná přání.

Zlatý slavík

Únor byl událostmi opravdu nabitý. Mezi tu poslední patří třídní pěvecká soutěž Zlatý slavík. Všichni neváhali a z plných plic si bez ostychu zazpívali. Vítězem byl Jarda Krejčíř, který předvedl opravdovou show s kostýmem a rekvizitami.  Blahopřejeme.