Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

3. A spala ve škole.

21. června jsme spali ve škole. Moc se mi to líbilo i když jsme spali jenom pár hodin. Hráli jsme různé hry a dělali jsme spoustu věcí. Také jsme šli do lesa a večer byla stezka odvahy po celé škole! Nikča, Nik, Martin, Tom, Kuba a Julča ji pro nás připravili a taky nás strašili v maskách. A to se moc a moc líbilo všem dětem:)

Lucie Kratochvílová

Spaní ve škole se mi moc líbilo. Nejvíce se mi líbilo, když jsme v lese hledali obrázky ze šišek, klacíků a kamínků a stezka odvahy. Taky byla moc pěkná pohádka na dobrou noc  O  Zlatovlásce, kterou nám povídala paní učitelka. Bylo to báječné:)