Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Červen ve 3. A.

Hurá, už je tady! Kdo? No přece červen – poslední školní měsíc.

A jak dobře začíná! Svátkem dětí! To musíme oslavit! Takže překvapení! „Tento den si to vyměníme“, řekla paní učitelka. A jak řekla, tak udělala! Usedla do lavice a měli jsme novou spolužačku. Učitelů a učitelek bylo najednou hned několik. Každý si to chtěl vyzkoušet. A to byla zábava. Ale když už toho učení bylo moc, tak jsme šli do školní knihovny. Máme tam police plné knih a mohli jsme si vybrat, kterou jsme chtěli a buď si ji jen prolistovat  nebo si v ní číst. A komu se líbila, mohl si ji i půjčit domů, aby ji dočetl. Dobré je, že si do školní knihovny můžeme chodit půjčovat knížky kdykoliv.

V pátek 9. 6. jsme měli možnost jít na prohlídku kostela. Bylo to zajímavé. Paní Zachovalová nás svým povídáním zaujala a také nám ukázala nejdůležitější věci v kostele. Např.: oltář, kropenku, kazatelnu, krásné sochy, varhany… Moc se nám líbilo na farní zahradě.

Ve středu 14. 6. jsme využili možnost účastnit se Dne s Policií ČR. Kluky nejvíc ze všeho zaujala prezentace Speciální pořádkové jednotky. Holky zase obdivně koukaly na krásné koně policistů. Na dívání toho bylo dost – veškeré policejní vozy i motocykly, hasičské i záchranné vozy, modely letadel a lákaly nás i stánky, kde jsme dostali drobné upomínkové předměty.