Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Výlet PT na Obůrku.

V úterý 21 6. se děti z přípravné třídy vypravily na pěší výlet na Obůrku.
Od školy jsme vyrazili v 8: 00 hodin a pěšky jsme šli nahoru. Cestou si děti nasbíraly lesní jahody a cesta nám rychle ubíhala. V batůžku měl každý pláštěnku a párek připravený na opečení. Když jsme dorazili na Obůrku, šli jsme nejdříve k domku paní učitelky, kde pro nás měla připravená kolečka s nasekaným dřevem. Při vezení koleček plně naložených jsme se střídali a nebylo to úplně jednoduché. S tímto nákladem jsme dojeli na výletiště naproti restauraci a zde nám paní učitelka rozdělala oheň a my jsme opékali. Až se všichni nasvačili, oheň jsme uhasili, poklidili jsme po sobě a šli jsme si koupit zmrzlinu. Tu jsme lízali cestou na hřiště. Zmrzliny byly velké a většina děti byla po snězení celá ulepená. Jaké štěstí, že hned vedle hřiště je veřejná pumpa. Tam si děti krásně zapumpovaly a umyly se. Na zpáteční cestu do autobusu už byli všichni krásně čistí. Pláštěnky jsme nemuseli vůbec  vytahovat. Výlet se všem líbil a děti měly hodně nových zážitků.