Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.

Slavnostní zakončení školní docházky.

Ve středu 29. 6. 2016 odpoledne se začala zaplňovat školní jídelna v neobvyklém čase. Do prvních řad zasedli žáci devátých tříd ustrojeni nezvykle do slavnostního oblečení. Za nimi seděli jejich rodiče, příbuzní a nejbližší. Přišli se podívat na významný okamžik jejich života: ukončení školní docházky do základní školy.

Slavnost začala v 15.30 hodin. Po zahájení se představili v krátkém kulturním bloku žáci školy. Jejich vystoupení bylo nádherné a podtrhlo slavnostní atmosféru odpoledne. Potom již předstupovali žáci - deváťáci, ke svým třídním a ředitelce, aby z jejich rukou dostali poslední vysvědčení. Během tohoto času jsme si uvědomili, jak mnoho jsme spolu prožili, jakých velkých úspěchů jsme dosáhli a jaké osobnosti opouští naši školu. Konec slavnostního odpoledne patřil poděkování žáků učitelům, kteří je učili mnohdy i přes vydatný odpor žáků :-)

Nezbývá než popřát všem, aby jejich příští cesta životem byla úspěšná a vedla k tomu správnému cíli.