Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Páté třídy v Praze.

V polovině května se opět uskutečnil výměnný pobyt páťáků naší školy a ZŠ Umělecká Praha 7. V Praze na nás čekalo příjemné počasí, milí lidé a spousta zajímavostí.

Jak jsme jeli do Prahy, tak jsem si myslel, že tam bude nuda. Ale nebylo tomu tak.

Škola, ve které jsme spali, byla o hodně starší než ta naše. Překvapilo mě, že tam měli velký sál. V něm nám spolužák Lukáš zahrál na klavír.

V pražské škole se mi líbil školník, ale moc se mi nelíbilo spaní, protože někteří kluci pořád mluvili, i když už se mělo spát.

Viděl jsem spoustu zajímavých věcí, o kterých jsem často slýchával, ale naživo jsem je neviděl. Například: ZOO, Orloj, Tančící dům, Karlův most a tak dále.

Hodně se mně líbilo, jak se měnily stráže na Pražském hradě.

Do ZOO jsme pluli parníkem. Bylo super, že jsme se tam mohli po skupinkách rozejít všude možně. Viděli jsme i malé gorilí mládě.

Třetí den v muzeu policie jsme viděli různé exponáty a staré i nové policejní uniformy.

Překvapilo mě to, že u Národního divadla jsme viděli několik herců.

Na Karlově mostě byli hrozně úžasní malíři.

Chodili jsme do Stromovky na hřiště.

Nejhezčí výhled byl na Prahu z Letné.

Celkově byla Praha super.