Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Sportovní dopoledne - 10. 6. 2016

Baseballový a softballový klub Olympia Blansko, ve spolupráci s Českou baseballovou asociací a ZŠ Salmova, uspořádal ve středu 18. května pro nejmenší děti z blanenských základních škol sportovní dopoledne. Akce se zúčastnilo na 140 dětí.

V programu se objevily vedle hlavní soutěžní baseballové disciplíny hodu do dálky i hod na cíl, soutěž o co nejdelší odpal a stíhací běh po metách. Děti si také vyzkoušely trénink v pálkařských tunelech a změřily si, jak daleko skočí z místa.

Každý soutěžící byl za svou snahu odměněn diplomem s dosaženým výkonem, malou sladkostí a ti nejlepší i medailemi. Ke skvělé atmosféře  a spokojenosti všech účastníků přispělo i krásné počasí, které ve výborně připraveném areálu Strawberry Field vydrželo až do předávání medailí.

Nejdelší hod v soutěži, dlouhý 34 m, předvedl prvňák ze ZŠ Salmova Lukáš Kincl.

Na úspěchu sportovní akce má velký podíl nemalý počet dobrovolníků z řad klubu Olympie, za což jim patří dík.

Jaroslav Krejčíř
baseball & softball club