Školní události - Výlet 6. A na kolech

Ve středu 11. 6. 2014 vyrazila cyklistická skupina do místních lesů pokořit okolní kopce. První metou byly Horničky. Potom jsme pokračovali do Petrovic a Vavřince, abychom první polovinu zakončili ve Sloupě. Tam jsme poobědvali a odpočinuli si. Cesta zpět je lahůdkou, protože jedeme "zadarmo." Zvládli jsme přes 30 km jízdy bez problémů a s radostí. Pro některé životní zážitek. Počasí přálo, občerstvení dobré a nejlepší kamarádi na blízku. Co víc se si přát? Byl to krásný den.

ZD

1. Na výletě se mi líbilo že strejda píchl kolo.

2. Nejlepší zážitek byla cesta zpět kdy strejda píchl kolo.

3. Super byl i oběd.

4. Potom byla dobrá cesta od začátku.

5. Nejlepší bylo čekat u rybníku.

ŠP

Nejvíce jse mi líbilo to jak jsme jeli od restaurace Broušek pořád z kopečka a lesem,byli tam pěkné skály. Sice jsme ze začátku pořád šlapali do kopečka,ale zato tam byla moc pěkná krajina. Líbil se mě ten rybníček. Líbila se mě nejen restaurace Broušek ,ale i lanovka a ten mlýn. Líbilo se mě prostě všechno

Co se mi líbilo na kolech?

1. líbila se mi cesta z kopce
2.líbilo se mi jak jsme se ztratili z Denču Č.,panem učitelem Bartákem, panem Polákem
3. trampolína
4.focení
5. zastávka na skaláku

BD

Jeli jsme lesem směrem k mlýnu a najednou:"RUP", Ondra šebela píchnul. Když jsme poprvé zahlédli kolo Ondry Šebely, tak dostal přezdívku "sešívačka" protože vypadalo jako dělané na šicím stroji. Když jsme dojeli do Sloupu, tak jsme těsně před ním zjistili, že Bára a někdo další si nevšimli odbočky a setkali jsme se s nimi až ve Sloupu. Při focení na palouku nad Blanskem si Štěpán neodpustil hloupé "xichty"

ZH

Nebylo to moc náročné. Obědvali jsme v hotelu Broušek. Zastávka na Skalním mlýně. Bylo hodně zastávek na odpočinek. Museli jsme přenášet kola přes hnůj.

TV

Na výletě se mi líbilo :

Oběd v hotelu Broušek. Jízda ze sloupu k lanovce. Jízda od lanovky na skalní mlýn. Zastávka na skalním mlýně. Jízda ze skalního mlýna do Blanska

Na výletě se mi líbilo že jsme prakticky jeli pořád přírodou. Největší zážitek byl, že jsem najel na sklo a píchnul jsem. Naštěstí pan Hoder měl náhradní duši, takže jsem jel dál bez zalepování. Na oběd jsme měli řízek s hranolky. Měli tam super trampolínu a průlezky. Po výjezdu prvního velkého kopce jsme se fotili a kochali se na krásným výhledem na Ráječko. A taky se mi líbila cesta zpět přes Moravský kras. Toto jsou věci které se mi na výletu nejvíce líbili.Samozřejmě líbil se mi celý výlet, ale tohle bylo nejlepší.

Líbila se mi cesta přírodou Líbilo se mi když jsme jeli tu cestičku kolem zahrádky. Když jsme byli u Brouška a drželi jsme Ádi dveře na záchodě a ona si myslela, že se ty dveře zaseklY. Líbila se mi honička na kolech cestou k lanovce. .Výlet se mi hrozně líbil, protože jste nejlepší učitel na škole.

MS

Výlet se mi líbil, protože jste fajn učitel. Byla to krásná cesta přírodou. Taky jsem byla ráda, že s náma jely moje nej. kámošky. Líbila se mi zastávka v hospodě u Břoušků
a na Skaláku, protože jsme s holkama zažila hodně zážitků. Líbila se mi honička na kolech cestou k lanovce.

AJ

Nejvíc se mi líbilo, jak jsme jeli z restaurace z prudkého kopce. Můj spolužák Ondra Šebela píchl kolo, ale naštěstí měl pan Hoder náhradní duši. Trochu nás zdržel, ale to mě a snad ani ostatní nenaštvalo.Za tu dobu co Šebela dojel, tak jsme si povídali a několikrát jsme se vyfotili.

Výlet se mi prostě strašně líbil a nemám k němu žádné zápory. Jenom škoda že nejeli naši tři spolužáci. Nejeli protože jedna spolužačka a spolužák byli nemocní a jeden neměl kolo.

PD

FOTOgalerie