Školní události - Výlet 5. A a 5. B

Ve středu 25.6. jsme vyrazili na výlet do Brna. Původně jsme měli naplánovaný výlet parníkem na hrad Veveří. Jelikož ale pršelo, tak jsme dle uvážení paní učitelek Renaty Němcové a Michaely Smejkalové změnili plán. Nejdřív jsme šli do Vaňkovky, kde si mnozí z nás něco koupili. Ale abychom spatřili podle původního plánu opravdu nějaké památky, tak nás paní učitelky na dvě vzaly. První památkou, na kterou jsme se vypravili, byl chrám Petrov. Měli jsme možnost nahlédnout do pokladnice a také jsme vystoupali na věž a užili si vyhlídku na město. Poté nás vzali na hrad Špilberk. Na Špilberku jsme byli na prohlídce hradních kasemat. Prováděla nás paní průvodkyně, která nám k tomu řekla zajímavý výklad. Domů jsme odjížděli plní krásných dojmů a zážitků. Byl to krásný výlet.

Veronika Francová, V.B

FOTOgalerie