Školní události - Talentová  show

V úterý 17. 12. 2013  se konala Talentová show. V 13:10 jsme začali chystat třídu. V 17:45 jsme začali zpívat úvodní píseň: "My jsme šikulové". Pak moderátoři uvedli show a přišli baseballisté: Kuba G. Kuba Š. Tomáš P. Tomáš H. Lukáš a Vojta. Následovalo krátké video. Pak přišel zpěv v podání Eriky. Dál zatancovaly holky: Monča, Veronika a Vendula. Pak přišli fotbalisti: Jakub Ť., Michal, Tomáš P. a Kuba J. Pak přišla Zuzka s prvním tanečním číslem. Potom přišla zarecitovat Marie. A na řadu přišli malíři Zuzka s Lukášem. Poslední dvě vystoupení byla anglická pohádka: Stone soup a tanec v podání Terky a Štěpánky. Potom moderátoři zakončili show.

Show se mi moc líbila. Měl jsem stres, ale povedlo se nám to.

Jakub Ťoupek, V. A

Jednoho dne p. uč. Smejkalová vymyslela, že uděláme TALENTOVOU SHOW pro rodiče. Hned jsme na tom začali pracovat. Každý jsme si vybrali, co budeme dělat a s kým.

Další den jsme probírali, jak to vše uděláme. Pár dní před tím jsme pekli perníčky, chystali přání, pozvánky a tak...

Všechno se to na jednou začalo blížit. A když to vypuklo všichni měli trému, u každého to bylo jinak. Jako první jsme zazpívali písničku: "My jsme muzikanti", v naší verzi "My jsme šikulové“, moc se nám to povedlo.

Po písni nám spadl kámen ze srdce, najednou jsme se uklidnili, až na některé. Pak to všechno začalo odsýpat číslo za číslem.

Nakonec jsme si rozdali perníčky, rozloučili se a šli domů.

Tereza Horáčková, V. A

FOTOgalerie