Školní události - Podzimní tvoření v 1. A

Nechali jsme se inspirovat nádherně zbarvenými listy v okolí školy a v zámeckém parku. Přálo nám počasí a užili jsme si krásnou vycházku. Co všechno se dá dělat s listy? Malovat temperou, tiskat, kreslit voskovkami, lepit zvířátka a dokonce schovat ježky do pořádné kupky listí. Vyrábíme rádi a je to z našich fotek poznat. Krásné výkresy zdobí naši třídu i chodbu. Moc děkujeme maminkám, které nám pomůžou někdy vyprat trička do původní podoby.

Už jsme taky kamarádi s nůžkami a stříháním. Dráčci a podzimní okénka zdobí naše pokojíčky. Do kouzelného sluníčka si můžeme schovat naše poklady. Jestlipak jste poznali krabičky od sýra?

Modelování z plastelíny sice známe ze školky, ale s obrázky na interaktivní tabuli se nám modelovalo líp. Jsme rádi, že ji ve třídě máme.

FOTOgalerie