Školní události - Salmovka v očích druháků

Pavel Kintr

Mám rád svou školu, protože je skvělá a dobrá. Líbí se mi paní učitelky. Jsem rád, že tu můžu být. Je to tu super. Těším se, až se vyspím a půjdu do školy.

Káťa Dostálová

Mám ráda svou školu, protože umím vyrábět kraslice. Mám hodnou paní učitelku. Kuchařky vaří výborné obědy. Mám také ráda tělocvik. Těším se na třetí třídu.

Veronika Kostovová

Mám ráda svou školu, protože maluji TV, umím kreslit a počítat. Chodím sem ráda, protože tu mám hodně kamarádů. Líbí se mi tu, protože tu máme nejhodnější paní učitelku.

Adrianka Opluštilová

Mám ráda svou školu, protože mám hodně kamarádů. Líbí se mi dvě velké tělocvičny. Jsem ráda, že máme hodné paní učitelky.

Martina Titlová

Mám ráda svou školu, protože miluji matematiku. Umím kreslit, počítat a cvičit. Chodím sem ráda, protože tady mám kamarády. Líbí se mi tu, protože máme nejlepší paní učitelku.

Veronika Zvěřinová

Mám ráda školu, protože jsou tady dobří kamarádi. Líbí se mi, že je paní učitelka hodná. Chodím sem ráda, protože je to tady super. Nejvíc se mi líbí 2 tělocvičny.
Je to nejlepší škola ze všech.

Pavel Martinek

Mám rád svou školu, protože tady rádi vyrábíme. Líbí se mi. Nejvíc se mi líbí, že tady mám kamarády. Mám hodnou paní učitelku.

Gábinka Kotasová

Mám ráda svou školu, protože mám kamarády. Máme dobré jídlo. V družině jsou bezva kamarádi.  Vyrábíme hezké výrobky. Ráda kreslím. Máme nejlepší paní učitelky. Mám ráda tuhle školu, protože je nejlepší ze všech.

Lucie Hrazdírová

Mám ráda svou školu, protože se mi nejvíc líbí paní učitelka. Těším se na tělocvik. Umím dobře malovat. Líbí se mi, když je přestávka.

Matyáš Smola

Mám rád svou školu. Rád kreslím. Mám dobré kamarády a hodné paní učitelky. Chodíme plavat. Mám rád družinu. Cvičíme na balónech. Rád vyrábím kraslice. Rád dělám na počítačích.

FOTOgalerie