Školní události - VI.A na Obůrce

Dne 14. 5. jsme místo vyučování vyrazili autobusem na Obůrku, abychom pokračovali v našem preventivním programu s Mgr. Michaelou Kruckou.
Ověřili jsme si, že máme spoustu společného a jsme schopni a ochotni si pomáhat při společném řešení problémových situací.
A jak se nám celý den líbil? Zde jsou naše zážitky.

Jsem rád, že jsem tam jel. Bavila mě hra na špióny, zjistil jsem všechna čísla i to svoje. Moc rád bych tam jel ještě jednou.

Karel L.

Na Obůrce to bylo super. Bavila mě hra na ekosystémy, když jsem měl spolužákům říkat, kam mají běžet. Klidně bych tam jel znovu.

Jiří D.

Naučili jsme se něco nového a všechny hry mě bavily. Když jsme byli ve skupinkách, tak mně přišlo, že jsme se naučili víc spolupracovat a lépe se domluvit.

Vendula

Nejhezčí zážitek mám ze hry ekosystémy. Museli jsme třídit zvířata, co jí a uživit je během roku. Paní psycholožka nám všechno hezky a srozumitelně vysvětlila. Byl to ohromný zážitek.

Týna

Když jsme dělali básničky, byl jsem ještě ospalý. Ale pak jsem se rozjel na 100%. Taky mě bavila hra s čísly, kterých jsme se museli dotýkat. Byl to můj nejlepší den.

Dominik

Bylo to skvělé, protože jsme se naučili spoustu nových her. Při básničkách jsem si dobře procvičila paměť. Trochu mi vadilo, že nebylo teplo, ale jinak bych tam jela znovu.

Nicola

Skvělý, všichni spolupracovali, nikdo se nehádal, jak to většinou bývá. Byla to sranda a myslím, že se to všem líbilo.

Jirka S.

Pondělní výlet se mi opravdu líbil. Jednak jsme nemuseli do školy a celý den hráli různé hry. Ze všeho nejvíc se mi líbily ekosystémy. Odnesl jsem si, že v týmu se pracuje líp.

Lukáš

Když jsme vyjeli autobusem, bylo to napínavé. Nevěděli jsme, co nás všechno čeká. Učili jsme se např. básničky, které byly napsány na papírech a rozmístěny na zdech, dveřích, na zemi venku. Nejvíc se mi líbily ekosystémy. Chtěla bych to zažít znovu.

Martina

Na Obůrce se mi líbilo. Nejvíc mě bavila hra básničky, museli jsme si zapamatovat básničku, kterou jsme potom naučili našeho kapitána a ten jí řekl vedoucí. Za správně zapamatovanou básničku jsme dostávali body.

Martin P.

Mně se tam líbilo.  Úplně nejvíc mě bavila hra ekosystémy a štafeta.

Matěj M.

Byl to skvělý den. Hráli jsme spoustu her, např. ekosystémy, naučili jsme se mnoho básniček krátkých, ale i dlouhých. Také jsme pracovali ve skupinkách, které se průběžně měnily. Tento den se mi moc líbil, protože byl plný zábavy a her.

Jana

Nejvíce se líbila hra na ekosystémy a na rádio. Ale i ostatní byly zábavné a dobré. Takovou akci bych si chtěl ještě zopakovat.

Martin J.

Hráli jsme různé hry: ekosystémy, na špiony, štafetu, básně, ...

Michal

Líbily se mi hry. Dobrý.

Filip

Ráno jsme vyrazili na Obůrku a moc jsem se těšil. Bylo to prima až na jednu hru, která mě moc nezaujala. Dolů jsme šli pěšky, cestou byla sranda.

Ondra

FOTOgalerie